skip to content

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

De 10e Friese Masters
heeft reeds plaatsgevonden!

 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule   1 (10 )

     ! 1 !Britt      Koolmoes             Judo Yushi         
 -28 ! 2 !Naomi      de Graaff            H.A.B.C. Dun Hong  
     ! 3 !Annemiek   Poelstra             Judo Veenwouden    
     ! 4 !Anna       van Zuilen           SI Tom van der Kolk

 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule   2 ( 7 )

     ! 1 !Nicoline   van Eck              Judo Groningen     
 -32 ! 2 !Tatjana    Mense                TV Eiche Horn Bremen
     ! 3 !Dejan      Jager                judo ver Zempo     
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule   3 ( 5 )

     ! 1 !Kayleigh   Smit                 H.A.B.C. Dun Hong  
 -36 ! 2 !Manoah     Robart               Poelstra           
     ! 3 !Ilse       Hartman              jv Koka            
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule   4 ( 2 )

     ! 1 !Noa        Stenekes             judoclub Kollum    
 +36 ! 2 !Kayleigh   van Kouterik         jv Koka            
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 1999 Poule   5 ( 7 )

     ! 1 !Monique    van der Zaag         judoclub Kollum    
 -32 ! 2 !Pascale    Netzer               Poelstra           
     ! 3 !Moniek     Delfsma              sportcentr.Akkermans
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 1999 Poule   6 (10 )

     ! 1 !Sanne      Vermeer              Poelstra           
 -36 ! 2 !Anouk      Roelfsema            judo ver Zempo     
     ! 3 !Gelbrich   Metselaar            Judosch Marco Oord 
     ! 4 !Lisa       Faber                Shogonai Judo      

 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 1999 Poule   7 (10 )

     ! 1 !Lesley     Koorn                SI Tom van der Kolk
 -40 ! 2 !Rianne     Wolters              Tachi Beilen       
     ! 3 !Sanne      Ninteman             judo ver Zempo     
     ! 4 !Dana       Kranenburg           H.A.B.C. Dun Hong  

 Resultaten meisjes  geboren in 1998 t/m 1999 Poule   8 ( 9 )

     ! 1 !Hendrika   Heidstra             Jvzwaagwesteinde   
 +40 ! 2 !Julia      Dijkstra             SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Jamilla    Klap                 judo ver Zempo     
     ! 4 !Sophie     van Bergen           Sportcentrum Leek  

 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule   9 ( 5 )

     ! 1 !Myrthe     Assies               Judo Groningen     
 -36 ! 2 !Sylvie     Gerszt               SI Tom van der Kolk
     ! 3 !Silke      Kloetstra            Poelstra           
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  10 ( 7 )

     ! 1 !Imaany     Hasnoe               Suriname           
 -40 ! 2 !Amber      Koopmans             Budover. Julianadorp
     ! 3 !Berber     Plantinga            Judosch Marco Oord 
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  11 ( 7 )

     ! 1 !Kim        Akker                H.A.B.C. Dun Hong  
 -44 ! 2 !Natascha   Ausma                Judosch Marco Oord 
     ! 3 !Nikita     Nijhuis              S.I. Hoogland      
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  12 (10 )

     ! 1 !Leonie     Kuntzel              Judo Groningen     
 -48 ! 2 !Vera       Oosterhuis           Jvvos              
     ! 3 !Wies       Achtereekte          Budo Ver. Deventer 
     ! 4 !Renate     Koning               judo ver Zempo     

 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  13 ( 7 )

     ! 1 !Daisy      Kruidenier           Lu-Gia-Jen         
 -52 ! 2 !Nicole     Folkertsma           Poelstra           
     ! 3 !Rielle     Waalderbos           St. Judosport Oost 
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  14 ( 7 )

     ! 1 !Denise     van Wieren           Jvvos              
 -57 ! 2 !Catharina  van der Wal          jv Keo             
     ! 3 !Iris       van der Zaag         judoclub Kollum    
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  15 (10 )

     ! 1 !Jenny      Snippe               St. Judosport Oost 
 +57 ! 2 !Natascha   Nijkamp              S.I. Hoogland      
     ! 3 !Larissa    Groenwold            Judo Groningen     
     ! 4 !Elisabeth  Meijer               Judoschool Veendam 

 Resultaten meisjes  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  16 ( 4 )

     ! 1 !Karlijn    Jongen               Judo Ryu Drenthe   
 -52 ! 2 !Nicky      van t Hof            Judo Zuidland      
     ! 3 !Amarens    Brinksma             Budovereniging Tori
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  17 ( 3 )

     ! 1 !Chelsea    Veenstra             St. Judosport Oost 
 -57 ! 2 !Kim        Smit                 Judoschool Veendam 
     ! 3 !Laura      Habekotte            Shogonai Judo      
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  18 ( 5 )

     ! 1 !Soraya     Folkertsma           Poelstra           
 -63 ! 2 !Fatima     Ifqiren              Judosch Marco Oord 
     ! 3 !Amy        Smit                 Judoschool Veendam 
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  19 ( 4 )

     ! 1 !Yvette     Soesbergen           Judoschool Veendam 
 +63 ! 2 !Francesca  Horvath              TV Eiche Horn Bremen
     ! 3 !Faith      Borstel              H.A.B.C. Dun Hong  
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1983 t/m 1992 Poule  20 ( 6 )

     ! 1 !Karina     Stock                TV Eiche Horn Bremen
 -57 ! 2 !Esther     Kruis                Budo Ver. Deventer 
     ! 3 !Svenja     Seelen               TV Eiche Horn Bremen
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1983 t/m 1992 Poule  21 ( 4 )

     ! 1 !Janien     Lubben               Judo Groningen     
 -63 ! 2 !Monique    Zoontjens            Budovereniging Tori
     ! 3 !Nadieh     Grooten              Jvvos              
     ! 4 !

 Resultaten meisjes  geboren in 1983 t/m 1992 Poule  22 ( 2 )

     ! 1 !Inge       Ekenhorst            BSV Anbergen       
 +63 ! 2 !Roelinke   Lubben               Judo Groningen     
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  23 ( 5 )

     ! 1 !Stef       Salverda             Jvzwaagwesteinde   
 -24 ! 2 !Tore       de Vries             Judoschool Veendam 
     ! 3 !Anne-simon Veenstra             Judo Veenwouden    
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  24 ( 9 )

     ! 1 !Lars       Kraan                Budover. Hoogeveen 
 -27 ! 2 !Allan      Quest                Poelstra           
     ! 3 !Jan        Bosma                Jvzwaagwesteinde   
     ! 4 !Samir      Boon                 judo ver Zempo     

 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  25 (12 )

     ! 1 !Jesse      Wever                SI Edwin Steringa  
 -30 ! 2 !Patrick    Shelepov             St. Judosport Oost 
     ! 3 !Gert jan   Kloos                Judo Zuidland      
     ! 4 !Dennis     van Leijen           Jvzwaagwesteinde   

 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  26 ( 9 )

     ! 1 !Marco      Kreeft               Judoschool Hensema 
 -34 ! 2 !Martijn    Zuur                 judo ver Zempo     
     ! 3 !Nick       Boorsma              Judoschool Hensema 
     ! 4 !Janco      Visser               Jvzwaagwesteinde   

 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  27 ( 7 )

     ! 1 !Geert jan  van Zwieten          SI Edwin Steringa  
 -38 ! 2 !Lammert    Dijkstra             Judosch Marco Oord 
     ! 3 !Thomas     Kuiken               Budovereniging Tori
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  28 ( 5 )

     ! 1 !Micah      Gatsonides           Jv.dokkum          
 +38 ! 2 !Jim        Weel                 SI Tom van der Kolk
     ! 3 !Bradley    Steensma             Poelstra           
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1999 t/m 1999 Poule  31 (11 )

     ! 1 !Wesley     Witte                SV.Kodokan         
 -34 ! 2 !Thomas     Witteveen            Poelstra           
     ! 3 !Thomas     van Mourik           Shogonai Judo      
     ! 4 !Steven     Kielman              jc.Grou            

 Resultaten jongens  geboren in 1999 t/m 1999 Poule  34 ( 8 )

     ! 1 !Daniel     Berger               JR Camminghaburen  
 -38 ! 2 !Jurjen     Tacoma               sportcentr.Akkermans
     ! 3 !Johannes   Oldersma             JV DAMWOUDE        
     ! 4 !Rico       Dijk                 Budovereniging Tori

 Resultaten jongens  geboren in 1999 t/m 1999 Poule  36 ( 7 )

     ! 1 !Dylan      Luca                 Kui-Sun            
 -42 ! 2 !Gerard     Wiegersma            Budovereniging Tori
     ! 3 !Ruben      Voet                 SI Edwin Steringa  
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 1999 Poule  29 ( 3 )

     ! 1 !Joey       Hulleman             sportinn Steenwijk 
 -27 ! 2 !Roan       Hendriks             jc.Grou            
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 1999 Poule  30 (12 )

     ! 1 !Frank      Dijkhuis             Budovereniging ASAHI
 -30 ! 2 !Thomas     van de Kamp          SI Edwin Steringa  
     ! 3 !Jeffrey    Loesberg             JS Bos Meester     
     ! 4 !Rik        Wijs                 SI Tom van der Kolk

 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 1998 Poule  32 (12 )

     ! 1 !Arthur     Heeres               Shogonai Judo      
 -34 ! 2 !Vincent    Bosma                H.A.B.C. Dun Hong  
     ! 3 !Sander     Kreeft               Judoschool Hensema 
     ! 4 !Job        de Graaf             S.I. Hoogland      

 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 1998 Poule  33 ( 4 )

     ! 1 !Kees       van der Land         Poelstra           
 -34 ! 2 !Wessel     van Daalen           JR Camminghaburen  
     ! 3 !Wesley     de Vries             Judo Veenwouden    
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 1998 Poule  35 (10 )

     ! 1 !Saafir     Berkhuysen           Lu-Gia-Jen         
 -38 ! 2 !Guido      Hemminga             Judosch Marco Oord 
     ! 3 !Ivailo     Dijkstra             SI Edwin Steringa  
     ! 4 !Ruben      van der Wagt         Judo Zuidland      

 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 1998 Poule  37 ( 8 )

     ! 1 !Vincent    Bes                  judo ver Zempo     
 -42 ! 2 !Jim        Post                 S.I. Hoogland      
     ! 3 !Hielke     Jongen               Judo Ryu Drenthe   
     ! 4 !Peter      van der Brug         Guus Jurriens      

 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 1999 Poule  38 ( 9 )

     ! 1 !Sebastiaan van Eck              Judo Groningen     
 -46 ! 2 !Doeke      Faber                sportcentr.Akkermans
     ! 3 !Jelle      Snippe               St. Judosport Oost 
     ! 4 !Sven       Rietdijk             jc.Grou            

 Resultaten jongens  geboren in 1998 t/m 1999 Poule  39 ( 4 )

     ! 1 !Simeon     Catharina            Lu-Gia-Jen         
 +46 ! 2 !Bryan      Nap                  SV.Kodokan         
     ! 3 !Melvin     Hoving               Ritola Zuidlaren   
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1997 Poule  42 ( 9 )

     ! 1 !Jesse      Krekelaar            Poelstra           
 -42 ! 2 !Lars       Wolters              Budovereniging ASAHI
     ! 3 !Igor       Geervliet            H.A.B.C. Dun Hong  
     ! 4 !Klaas      Veld                 sportinn Steenwijk 

 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1997 Poule  45 ( 5 )

     ! 1 !Jesper     Smink                S.I. Hoogland      
 -46 ! 2 !Coen       Stoop                SI Tom van der Kolk
     ! 3 !Mike       Westert              Budover. Hoogeveen 
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  40 ( 3 )

     ! 1 !Jilles     Bonnema              sportcentr.Akkermans
 -34 ! 2 !Taico      Aerts                Judosch Marco Oord 
     ! 3 !Kjell      de Vries             Judoschool Veendam 
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  41 ( 8 )

     ! 1 !Roy        Koffijberg           Shogonai Judo      
 -38 ! 2 !Julian     Martens              Shogonai Judo      
     ! 3 !Tornike    Tsjakadoea           Judosch Marco Oord 
     ! 4 !Tim        Veenman              SI Edwin Steringa  

 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1996 Poule  43 (13 )

     ! 1 !Gerbrand   van Putten           S.I. Hoogland      
 -42 ! 2 !Brian      Dijkhuis             Budovereniging ASAHI
     ! 3 !Danny      Drent                judoclub Kollum    
     ! 4 !Tom        Dijkhuis             Budovereniging ASAHI

 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1996 Poule  46 (10 )

     ! 1 !Brandon    Tegelaar             SI Edwin Steringa  
 -46 ! 2 !Joost      van Putten           S.I. Hoogland      
     ! 3 !Ivo        Hemminga             Judosch Marco Oord 
     ! 4 !Justin     Veenstra             St. Judosport Oost 

 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  48 (13 )

     ! 1 !Koen       van Vliet            Judo Groningen     
 -50 ! 2 !Tijmen     van Breukelen        S.I. Hoogland      
     ! 3 !Steve      Groes                Budo Ver. Deventer 
     ! 4 !Stijn      v.d. Berge           S.I. Hoogland      

 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  49 (11 )

     ! 1 !Teije      Metselaar            Judosch Marco Oord 
 -55 ! 2 !Marc       Stol                 Poelstra           
     ! 3 !Sytze      freerk v/d Velde     Budovereniging Tori
     ! 4 !Bas        van Empelen          S.I. Hoogland      

 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  50 ( 8 )

     ! 1 !George     Keijzer              Budo Ver. Deventer 
 -60 ! 2 !Harmen     Warmink              Budovereniging ASAHI
     ! 3 !Jesse      van der Horn         Budo Ver. Deventer 
     ! 4 !Ian        Klap                 judo ver Zempo     

 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  51 ( 5 )

     ! 1 !Marcel     Klijnstra            SI Edwin Steringa  
 -73 ! 2 !Niels      Spijker              S.I. Hoogland      
     ! 3 !Mark       Stuut                Budovereniging Tori
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  52 ( 5 )

     ! 1 !Matteh     Engels               Judoschool Veendam 
 -50 ! 2 !Joshua     Bergsma              Kodokan Gorredijk  
     ! 3 !Maarten    Schuurman            Judo Zuidland      
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  54 ( 5 )

     ! 1 !Vince      Dentinger            Budo Ryu Kenshin   
 -55 ! 2 !Stefan     Sulkers              Budo Ryu Kenshin   
     ! 3 !Thijmen    Hoekstra             sportcentr.Akkermans
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  55 ( 5 )

     ! 1 !Donne      de Vries             Judoschool Veendam 
 -60 ! 2 !Niklas     Berckers             TV Eiche Horn Bremen
     ! 3 !Bas        Veenstra             Poelstra           
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  56 ( 8 )

     ! 1 !Jeffrey    Klein                Jvvos              
 -66 ! 2 !Jeroen     Rabe                 Poelstra           
     ! 3 !Tjemme     Piso                 Poelstra           
     ! 4 !Reamon     Scholtens            Judoschool Veendam 

 Resultaten jongens  geboren in 1993 t/m 1994 Poule  57 ( 3 )

     ! 1 !Fabian     Seinen               BSV Anbergen       
 -73 ! 2 !Jeffrey    Hulleman             sportinn Steenwijk 
     ! 3 !Reinier    de Vries             Poelstra           
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1981 t/m 1992 Poule  58 ( 4 )

     ! 1 !Glenn      Dijkstra             Poelstra           
 -60 ! 2 !Bjorn      Waalderbos           St. Judosport Oost 
     ! 3 !Bas        Koffijberg           Shogonai Judo      
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1981 t/m 1992 Poule  60 (10 )

     ! 1 !Niels      Beres                Budovereniging Tori
 -66 ! 2 !Patrick    Zwart                H.A.B.C. Dun Hong  
     ! 3 !Roan       Plagge               Judoschool Veendam 
     ! 4 !Robert     de Jong              SI Edwin Steringa  

 Resultaten jongens  geboren in 1981 t/m 1992 Poule  61 (10 )

     ! 1 !Dennis     Puttkammer           Lu-Gia-Jen         
 -73 ! 2 !Ivo        de Graaf             Shogonai Judo      
     ! 3 !Vicent     Krijgsman            Lu-Gia-Jen         
     ! 4 !Justus     Miltenburg           Judosch Marco Oord 

 Resultaten jongens  geboren in 1981 t/m 1992 Poule  62 ( 5 )

     ! 1 !Nick       Grooten              Jvvos              
 -81 ! 2 !Daniel     van Espelo           JV Grootegast      
     ! 3 !Stefan     Greuter              Judoschool Hensema 
     ! 4 !

 Resultaten jongens  geboren in 1981 t/m 1992 Poule  63 ( 8 )

     ! 1 !Niels      Evers                Shogonai Judo      
 +81 ! 2 !Max        Strote               JG Ladbergen       
     ! 3 !Robert     van der Wal          Poelstra           
     ! 4 !Travis     Hazenberg            Judo Zuidland