skip to content

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 30 dagen
tot de 10e Friese Masters!

 Resultaten meisjes  geboren in 1975 t/m 1999 Poule 100 ( 3 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai Judo      
 -59 ! 2 !Pascale    Netzer               Sportschool Poelstra
     ! 3 !Ancella    Posthumus            Judovereniging Vos 
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1975 t/m 1999 Poule 102 ( 5 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Sportschool Poelstra
 +60 ! 2 !Marije     Sijtsma              Akkermans          
     ! 3 !Nadine     Laarman              Gracie Barra Gr.   
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1980 t/m 1999 Poule   3 ( 5 )
     ! 1 !Jesse      Krekelaar            Grootegast         
 -66 ! 2 !Arne       Knol                 Anbergen           
     ! 3 !Erik       Veldman              Shoganai Judo      
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1980 t/m 1999 Poule   5 ( 4 )
     ! 1 !Fabian     Dargel               BSG Kleverland     
 -72 ! 2 !Julian     Martens              Shoganai Judo      
     ! 3 !Harrie     Martens              Shoganai Judo      
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1980 t/m 1999 Poule  11 ( 7 )
     ! 1 !Johan J    Faijer               Anbergen           
 -81 ! 2 !Marc       Stol                 Sportschool Poelstra
     ! 3 !Stefan     Greuter              Judoschool Hensema 
     ! 4 !Stefan     Sulkers              Shoganai Judo      
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 1979 Poule   4 ( 3 )
     ! 1 !Sebastiaan Munter               Bushido Heemskerk  
 -70 ! 2 !Harry      Martens              Shoganai Judo      
     ! 3 !Martin     Schipper             Tachi Beilen       
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 1979 Poule   6 ( 4 )
     ! 1 !Vincent    van Mourik           Shoganai Judo      
 -81 ! 2 !Pieter     Jasperse             Budosport Rust     
     ! 3 !Taekele    Bijlsma              Tori Tytsjerkstradie
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1954 t/m 1999 Poule  10 ( 7 )
     ! 1 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
 -90 ! 2 !Menno      Lamers               Bushido Heemskerk  
     ! 3 !Bas        Spruitenburg         Bushido Heemskerk  
     ! 4 !Jasper     van den Born         Shoganai Judo      
 Resultaten jongens  geboren in 1954 t/m 1999 Poule  12 ( 4 )
     ! 1 !Niels      Evers                Shoganai Judo      
 +90 ! 2 !John       Niemarkt             Team UCT Leeuwarden
     ! 3 !Willem     Kingma               Tori Tytsjerkstradie
     ! 4 !