skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 182 dagen
tot de 13e Friese Masters!

 Resultaten meisjes  geboren in 1975 t/m 1999 Poule 100 ( 3 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai Judo      
 -59 ! 2 !Pascale    Netzer               Sportschool Poelstra
     ! 3 !Ancella    Posthumus            Judovereniging Vos 
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1975 t/m 1999 Poule 102 ( 5 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Sportschool Poelstra
 +60 ! 2 !Marije     Sijtsma              Akkermans          
     ! 3 !Nadine     Laarman              Gracie Barra Gr.   
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1980 t/m 1999 Poule   3 ( 5 )
     ! 1 !Jesse      Krekelaar            Grootegast         
 -66 ! 2 !Arne       Knol                 Anbergen           
     ! 3 !Erik       Veldman              Shoganai Judo      
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1980 t/m 1999 Poule   5 ( 4 )
     ! 1 !Fabian     Dargel               BSG Kleverland     
 -72 ! 2 !Julian     Martens              Shoganai Judo      
     ! 3 !Harrie     Martens              Shoganai Judo      
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1980 t/m 1999 Poule  11 ( 7 )
     ! 1 !Johan J    Faijer               Anbergen           
 -81 ! 2 !Marc       Stol                 Sportschool Poelstra
     ! 3 !Stefan     Greuter              Judoschool Hensema 
     ! 4 !Stefan     Sulkers              Shoganai Judo      
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 1979 Poule   4 ( 3 )
     ! 1 !Sebastiaan Munter               Bushido Heemskerk  
 -70 ! 2 !Harry      Martens              Shoganai Judo      
     ! 3 !Martin     Schipper             Tachi Beilen       
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 1979 Poule   6 ( 4 )
     ! 1 !Vincent    van Mourik           Shoganai Judo      
 -81 ! 2 !Pieter     Jasperse             Budosport Rust     
     ! 3 !Taekele    Bijlsma              Tori Tytsjerkstradie
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1954 t/m 1999 Poule  10 ( 7 )
     ! 1 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
 -90 ! 2 !Menno      Lamers               Bushido Heemskerk  
     ! 3 !Bas        Spruitenburg         Bushido Heemskerk  
     ! 4 !Jasper     van den Born         Shoganai Judo      
 Resultaten jongens  geboren in 1954 t/m 1999 Poule  12 ( 4 )
     ! 1 !Niels      Evers                Shoganai Judo      
 +90 ! 2 !John       Niemarkt             Team UCT Leeuwarden
     ! 3 !Willem     Kingma               Tori Tytsjerkstradie
     ! 4 !