skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 241 dagen
tot de 13e Friese Masters!

 Resultaten meisjes geboren in 1993 t/m 2000 Poule   1 ( 3 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai           
 -57 ! 2 !Dorien     Kerssies             Tachi Beilen       
     ! 3 !Senah      van der Wal          Sportschool Poelstra
 Resultaten meisjes geboren in 1993 t/m 2000 Poule   2 ( 3 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Sportschool Poelstra
 -70 ! 2 !Merlissa   Scholing             BSV Anbergen Drenthe
     ! 3 !Hieke      Westerhof            JV Grootegast      
 Resultaten jongens geboren in 1995 t/m 1998 Poule  10 ( 4 )
     ! 1 !Jesse      Krekelaar            JV Grootegast      
 -73 ! 2 !Jorrit     Kloetstra            De Mattekloppers   
     ! 3 !Bouke      Ras                  sportcen Graafland 
     ! 4 !Marc       Swiers               Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1998 Poule   3 ( 7 )
     ! 1 !Albert     Westerhof            JV Grootegast      
 -66 ! 2 !Martin     Schipper             Tachi Beilen       
     ! 3 !Leroy      Schuijers            BSV Anbergen Drenthe
     ! 4 !Jacob      Koornstra            Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1990 Poule   4 ( 5 )
     ! 1 !Stefan     Greuter              Judoschool Hensema 
 -73 ! 2 !Glenn      Dijkstra             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Hendrik    Hensema              Team GFA           
     ! 4 !Pieter     Jasperse             Budosport Rust     
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1998 Poule   5 ( 6 )
     ! 1 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
 -81 ! 2 !Johan      Jaspers Faijer       BSV Anbergen Drenthe
     ! 3 !Michel     Blaauwgeers          Yoko-Suma          
     ! 4 !Alex       de Vos               Alex de Vos        
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1998 Poule   6 ( 5 )
     ! 1 !Stefan     Sulkers              Shoganai           
 -90 ! 2 !Matthijs   de Kivet             Team GFA           
     ! 3 !Erwin      Vos                  Tachi Beilen       
     ! 4 !Jan        de Wit               BSV Anbergen Drenthe
 Resultaten jongens geboren in 1965 t/m 1998 Poule   7 ( 5 )
     ! 1 !Gerben     Boonstra             JV Grootegast      
 +90 ! 2 !Stefan     Plat                 St.Judosport Oost  
     ! 3 !Nick       Dijkstra             Team GFA           
     ! 4 !Edward     Eenkhoorn            St.Judosport Oost