skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 241 dagen
tot de 13e Friese Masters!
 Resultaten meisjes  geboren in 2002 t/m 2003 Poule   1 ( 3 )
     ! 1 !Naomi      Coljee               optima Forma        
 -25 ! 2 !Aranka     Sulkers              Budo Ryu Kenshin    
     ! 3 !Bryanne    Sietsma              Budovereniging Tori 
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2002 t/m 2003 Poule   2 ( 4 )
     ! 1 !Jikke      Bijker               SI Edwin Steringa   
 -30 ! 2 !Lisenka    Bomas                Poelstra            
     ! 3 !Marije     Westra               judoclub Kollum     
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2002 t/m 2003 Poule   4 ( 4 )
     ! 1 !Dani       Cuperus              judoclub Kollum     
 -36 ! 2 !Fiera      de Vries             jv Koka             
     ! 3 !Sharona    Buiteveld            Poelstra            
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule   3 ( 5 )
     ! 1 !Naomi      de Graaff            H.A.B.C Dun Hong    
 -28 ! 2 !Willisa    Coljee               optima Forma        
     ! 3 !Antonia    Jakel                TV Eiche Horn Bremen
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule   5 ( 6 )
     ! 1 !Kelly      Zwiers               J.V.Koizumi         
 -35 ! 2 !Anna       van Zuilen           Tom vd Kolk         
     ! 3 !Dejan      Jager                Judo ver Zempo      
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule   6 ( 5 )
     ! 1 !Manoah     Robart               Poelstra            
 -38 ! 2 !Maaike     Hoeksema             Judoschool Veendam  
     ! 3 !Nicole     Wang                 Judo Groningen      
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  54 ( 6 )
     ! 1 !Kayleigh   Smit                 H.A.B.C Dun Hong    
 -44 ! 2 !Nicoline   van Eck              Judo Groningen      
     ! 3 !Fleur      Douwes               Judo Groningen      
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  55 ( 3 )
     ! 1 !Nieke      Slijm                Judo ver Zempo      
 -50 ! 2 !Marieke    Nieuwhof             Poelstra            
     ! 3 !Charrisa   Mik                  Judo ver Zempo      
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule   7 (12 )
     ! 1 !Pascale    Netzer               Poelstra            
 -40 ! 2 !Savannah   Abdoelhafiezkhan     Suriname            
     ! 3 !Tyana      Hendriksma           Poelstra            
     ! 4 !Jennifer   Vrijma               Judo Groningen      
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule   8 ( 7 )
     ! 1 !Anouk      Behrendt             Kowaro              
 -44 ! 2 !Nynke      van Veen             judoclub Kollum     
     ! 3 !Amber      Koopmans             BCJ Julianadorp     
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule   9 ( 7 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Poelstra            
 -48 ! 2 !Silke      Kloetstra            Poelstra            
     ! 3 !Yvonne     Sieperda             ss Akkermans        
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  10 ( 5 )
     ! 1 !Alie       Weewer               ss Akkermans        
 -52 ! 2 !Naomi      Broersma             ss Akkermans        
     ! 3 !Angelique  Folkertsma           Poelstra            
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  12 ( 5 )
     ! 1 !Carla      Jansen               ss Akkermans        
 -57 ! 2 !Michelle   Mellema              SI Edwin Steringa   
     ! 3 !Willemijn  Brouwer              Bijsterbosch        
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1996 Poule  11 ( 4 )
     ! 1 !Anouk      Mertens              Judo Groningen      
 -52 ! 2 !Berber     Plantinga            Judosch.Marco Oord  
     ! 3 !Michelle   Grone                TV Eiche Horn Bremen
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1996 Poule  13 ( 5 )
     ! 1 !Natascha   Ausma                Judosch.Marco Oord  
 -57 ! 2 !Jeanne     van Hal              Leo Buitink         
     ! 3 !Davita     Romers               ss Akkermans        
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  15 ( 8 )
     ! 1 !Rielle     Waalderbos           St. Judosport Oost  
 -63 ! 2 !Ilse       Hoevenaar            Bijsterbosch        
     ! 3 !Nicole     Folkertsma           Poelstra            
     ! 4 !Selena     van Neerbos          Budo Ver. Deventer  
 Resultaten meisjes  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  17 ( 4 )
     ! 1 !Anniek     Potze                Judoschool Veendam  
 -78 ! 2 !Femke      van der Valk         Jvzwaagwesteinde    
     ! 3 !Saskia     Haarsma              Poelstra            
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1986 t/m 1994 Poule  14 ( 7 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shogonai            
 -57 ! 2 !Kim        Smit                 Judoschool Veendam  
     ! 3 !Sandra     de Hoop              JV Grootegast       
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1986 t/m 1994 Poule  16 ( 2 )
     ! 1 !Nathalie   Ketting              Sportst. Chitari    
 -63 ! 2 !Soraya     Folkertsma           Poelstra            
     ! 3 !
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1986 t/m 1994 Poule  18 ( 7 )
     ! 1 !Marloes    van Mourik           Bijsterbosch        
 -78 ! 2 !Nathalie   Ketting              Sportst. Chitari    
     ! 3 !Iris       Benjamins            BOS Judo Westfriesl 
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 2002 t/m 2003 Poule  19 ( 9 )
     ! 1 !Tiam       Malmoli              de Korte            
 -27 ! 2 !Nathan     Klokman              judo Veenwouden     
     ! 3 !David      Meijwaard            judo Veenwouden     
     ! 4 !Rob        Waardenburg          Kowaro              
 Resultaten jongens  geboren in 2002 t/m 2003 Poule  20 ( 8 )
     ! 1 !Emillio    Otte                 JS Haarlemmermeer   
 -30 ! 2 !Tristan    Slokker              JS Cees Veen        
     ! 3 !Jur        Deurloo              SI Edwin Steringa   
     ! 4 !Mitch      Overbeek             JS Haarlemmermeer   
 Resultaten jongens  geboren in 2002 t/m 2003 Poule  22 (10 )
     ! 1 !Hessel     Nicolai              judo Veenwouden     
 -34 ! 2 !Silvan     Bulthuis             Judo ver Zempo      
     ! 3 !Jos        ten Hoorn            Judo ver Zempo      
     ! 4 !Ynze       Jaspers              ss Akkermans        
 Resultaten jongens  geboren in 2002 t/m 2003 Poule  24 ( 5 )
     ! 1 !Marcel     Luimstra             Judoschool Hensema  
 -38 ! 2 !Roan       Flik                 Judo Groningen      
     ! 3 !Mika       Spoelstra            JS Haarlemmermeer   
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 2002 t/m 2003 Poule  26 ( 7 )
     ! 1 !Feike      Nieuwhof             Poelstra            
 -46 ! 2 !Melvin     Willems              Judo ver Zempo      
     ! 3 !Martijn    Visser               Judoschool Hensema  
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  21 (12 )
     ! 1 !Jurrien    Kugel                jv Vos              
 -30 ! 2 !Lars       Kraan                Budover. Hoogeveen  
     ! 3 !Mathijs    V.d. Ende            ss Akkermans        
     ! 4 !Sander     ter Schuur           SI Edwin Steringa   
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  23 (16 )
     ! 1 !Daan       Moes                 St. Judosport Oost  
 -34 ! 2 !Justin     Wassenaar            Shogonai            
     ! 3 !Dennis     van Leijen           Jvzwaagwesteinde    
     ! 4 !Jordi      van Tongeren         Judo Groningen      
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  25 (18 )
     ! 1 !Jesse      Wever                SI Edwin Steringa   
 -38 ! 2 !Janco      Visser               Jvzwaagwesteinde    
     ! 3 !Redmer     Nicolai              judo Veenwouden     
     ! 4 !Martijn    Zuur                 Judo ver Zempo      
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  27 (10 )
     ! 1 !Ante       Kanjer               BCJ Julianadorp     
 -42 ! 2 !Julian     Fahner               judo Veenwouden     
     ! 3 !Geert jan  van Zwieten          SI Edwin Steringa   
     ! 4 !Bram       van der Elst         Judosch.Marco Oord  
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  28 ( 5 )
     ! 1 !Lammert    Dijkstra             Judosch.Marco Oord  
 -46 ! 2 !Merlijn    Busch                Asahi-San           
     ! 3 !Tim        Fennema              JS Haarlemmermeer   
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 2000 t/m 2001 Poule  29 ( 7 )
     ! 1 !Kylian     Bulthuis             Judo ver Zempo      
 -50 ! 2 !Rens       van der Kooij        Judo Witmarsum      
     ! 3 !Maarten    van Ark              Poelstra            
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  31 (14 )
     ! 1 !George     van den Berg         BOS Judo Westfriesl 
 -34 ! 2 !Melle      van der Ham          BOS Judo Westfriesl 
     ! 3 !Collin     Hendriksma           Poelstra            
     ! 4 !Thomas     van der Kamp         SI Edwin Steringa   
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  32 (13 )
     ! 1 !Nima       Malmoli              de Korte            
 -38 ! 2 !Thomas     van Mourik           Shogonai            
     ! 3 !Steven     Kielman              SI Edwin Steringa   
     ! 4 !Rik        Wijs                 Tom vd Kolk         
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  33 (19 )
     ! 1 !Joris      Boes                 Judo Groningen      
 -42 ! 2 !Arthur     Heeres               Shogonai            
     ! 3 !Ivailo     Dijkstra             SI Edwin Steringa   
     ! 4 !Jilles     Bonnema              ss Akkermans        
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  34 (19 )
     ! 1 !Igor       Geervliet            H.A.B.C Dun Hong    
 -46 ! 2 !Vincent    Bes                  Judo ver Zempo      
     ! 3 !Thom       Schoof               Budo Ver. Deventer  
     ! 4 !Jeroen     Keijzer              Budo Ver. Deventer  
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  36 (12 )
     ! 1 !Jesse      Krekelaar            Poelstra            
 -50 ! 2 !Jeffrey    Ester                Bijsterbosch        
     ! 3 !Tom        Boneschansker        Judo Groningen      
     ! 4 !Dylan      Luca                 erik verlaan Sport  
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  38 (10 )
     ! 1 !Jesse      Vierhoven            Budover. Hoogeveen  
 -55 ! 2 !Klaas      Veld                 SI Edwin Steringa   
     ! 3 !Sebastiaan van Eck              Judo Groningen      
     ! 4 !Niklas     Jessen               TV Eiche Horn Bremen
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  40 ( 9 )
     ! 1 !Sjoerd     Dronkers             JV THAG             
 -60 ! 2 !Doeke      Faber                ss Akkermans        
     ! 3 !Stan       Vos                  Kowaro              
     ! 4 !Youri      Goorhuis             St. Judosport Oost  
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  43 ( 5 )
     ! 1 !Jan        Reijntjens           Judo Groningen      
 -66 ! 2 !Mike       Westert              Budover. Hoogeveen  
     ! 3 !Julian     Netzer               Poelstra            
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  46 ( 5 )
     ! 1 !Coos       Kruisenga            ss Akkermans        
 -73 ! 2 !Arend      Veenstra             J.V. Damwoude       
     ! 3 !Laurens    Hendriksen           Shihan Drachten     
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1996 Poule  41 (13 )
     ! 1 !Brandon    Tegelaar             SI Edwin Steringa   
 -60 ! 2 !Fokko      Wijbenga             Jvzwaagwesteinde    
     ! 3 !Timo       Kern                 Bijsterbosch        
     ! 4 !Bas        Hobbeling            Sc Sonnenberch      
 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1996 Poule  44 (11 )
     ! 1 !Sije       Wiersma              Judoschool Veendam  
 -66 ! 2 !Sytse      van der Velde        SI Edwin Steringa   
     ! 3 !Erik       Veldman              Budo Ryu Kenshin    
     ! 4 !Anthony    Limbeek              BCJ Julianadorp     
 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1996 Poule  47 ( 7 )
     ! 1 !Nick       Hoeksema             Judoschool Veendam  
 -73 ! 2 !George     Keijzer              Budo Ver. Deventer  
     ! 3 !Marc       Stol                 Poelstra            
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1995 t/m 1997 Poule  51 ( 3 )
     ! 1 !Shaquille  van Zichem           Suriname            
 +81 ! 2 !Gerben     Boonstra             JV Grootegast       
     ! 3 !Willem     Kingma               Budovereniging Tori 
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1994 t/m 1996 Poule  35 ( 3 )
     ! 1 !Tijmen     Brinkkemper          BOS Judo Westfriesl 
 -46 ! 2 !Julian     Blanksma             Poelstra            
     ! 3 !Laurens    Blanksma             Poelstra            
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1994 t/m 1996 Poule  37 ( 4 )
     ! 1 !Rik        Vermeer              Poelstra            
 -50 ! 2 !Matteh     Engels               Judoschool Veendam  
     ! 3 !Jacob      Koornstra            Poelstra            
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1994 t/m 1996 Poule  39 ( 8 )
     ! 1 !Igor       Milosevic            SI Edwin Steringa   
 -55 ! 2 !Aron       Abma                 Sc Sonnenberch      
     ! 3 !Tim        Veenman              SI Edwin Steringa   
     ! 4 !Danny      Drent                SI Edwin Steringa   
 Resultaten jongens  geboren in 1994 t/m 1996 Poule  49 ( 6 )
     ! 1 !Ian        Klap                 Judo ver Zempo      
 -81 ! 2 !Mark       Breider              jv Vos              
     ! 3 !Nick       Beemsterboer         Asahi-San           
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1962 t/m 1994 Poule  42 ( 5 )
     ! 1 !Bas        Koffijberg           Shogonai            
 -60 ! 2 !Marco      Brus                 Judoschool Veendam  
     ! 3 !Mike       van Lawick           BCJ Julianadorp     
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1962 t/m 1994 Poule  45 ( 5 )
     ! 1 !Albert     Westerhof            JV Grootegast       
 -66 ! 2 !Donovan    Piris                Bijsterbosch        
     ! 3 !Stefan     Sulkers              Shogonai            
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1962 t/m 1994 Poule  48 (13 )
     ! 1 !Mark       Ester                Bijsterbosch        
 -73 ! 2 !Jeffrey    Klein                Judoschool Veendam  
     ! 3 !Arjen      van Dijk             Tom vd Kolk         
     ! 4 !Wouter     Pol                  Judoschool Veendam  
 Resultaten jongens  geboren in 1962 t/m 1993 Poule  50 ( 6 )
     ! 1 !Robert     van der Wal          Poelstra            
 -81 ! 2 !Rick       Nieters              jv Vos              
     ! 3 !Roy        Wesselink            JV THAG             
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1962 t/m 1994 Poule  52 ( 4 )
     ! 1 !Hendrik    Koppe                Kodokan Purmerend   
 +81 ! 2 !Erik       Schimmel             jv Vos              
     ! 3 !Martijn    de Groot             Poelstra            
     ! 4 !