skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 270 dagen
tot de 13e Friese Masters!

 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  10 ( 4 )
     ! 1 !Jana       Iwanek               NWJV Bezirk Munster
 -52 ! 2 !Sophie     Vrchotickij          NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Alina      Heiden               NWJV Bezirk Munster
 Resultaten meisjes  geboren in 2004 t/m 2005 Poule   1 ( 4 )
     ! 1 !Ronja      Buddenkotte          NWJV Bezirk Munster
 -63 ! 2 !Emma       Senkler              NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Jona       Voigt                NWJV Bezirk Munster
 Resultaten meisjes  geboren in 2002 t/m 2005 Poule  11 ( 3 )
     ! 1 !Helen      Habib                NWJV Bezirk Munster
 -40 ! 2 !Jonna      Groot Zevert         NipponJudoAchterhoek
 Resultaten meisjes  geboren in 2001 t/m 2003 Poule  13 ( 5 )
     ! 1 !Anna       Gossen               JA Stella Bevergern
 -60 ! 2 !Senah      Boonstra             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Iza        van Beek             Sportschool Poelstra
 Resultaten meisjes  geboren in 1992 t/m 2000 Poule  12 ( 5 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai Judo Dronte
 +54 ! 2 !Julia      van der Molen        Sportschool Poelstra
     ! 3 !Fabienne   Enklaar              NipponJudoAchterhoek
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   2 ( 7 )
     ! 1 !Florian    Bcker                NWJV Bezirk Munster
 -42 ! 2 !David      Wien                 NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Daan       Pot                  judoschool Pot      
     ! 4 !Jonas      Nowak                NWJV Bezirk Munster
 Resultaten jongens  geboren in 2004 t/m 2006 Poule   4 ( 3 )
     ! 1 !Lukas      Zijchon              NWJV Bezirk Munster
 -60 ! 2 !Armin      Pacariz              NWJV Bezirk Munster
     ! 3 !Numan      Kaija                NWJV Bezirk Munster
 Resultaten jongens  geboren in 2003 t/m 2006 Poule   3 ( 7 )
     ! 1 !Troy       van der Veen         Team GFA            
 -52 ! 2 !Pepijn     Braam                Shoganai Judo Dronte
     ! 3 !Ragnar     Buddenkotte          NWJV Bezirk Munster
     ! 4 !Remus      Buddenkotte          NWJV Bezirk Munster
 Resultaten jongens  geboren in 1991 t/m 2003 Poule   5 ( 4 )
     ! 1 !Thomas     Kalsbeek             Sportschool Poelstra
 -73 ! 2 !Jay        Maciel               OG Jiu Jitsu NL     
     ! 3 !Pepijn     Bosvelt              judoschool herman Bo
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 1990 Poule   9 ( 6 )
     ! 1 !Stefan     Greuter              de Mattkloppers     
 -73 ! 2 !Peter      Verschure            Budo Ryu Kenshin    
     ! 3 !Harry      Martens              Shoganai Judo Dronte
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2003 Poule   6 ( 7 )
     ! 1 !Paul       van der Kooi         OG Jiu Jitsu NL     
 -81 ! 2 !Bram       Brandsema            Tachi Beilen        
     ! 3 !Stefan     Beeftink             NipponJudoAchterhoek
     ! 4 !Andre      Buze                 OG Jiu Jitsu NL     
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2003 Poule   7 ( 6 )
     ! 1 !Arnoud     Terpstra             Team GFA            
 -90 ! 2 !Stefan     Sulkers              de Mattkloppers     
     ! 3 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens  geboren in 1963 t/m 2003 Poule   8 ( 7 )
     ! 1 !Robin      Kalsbeek             Sportschool Poelstra
 +90 ! 2 !Tor        Hermansen            de Mattkloppers     
     ! 3 !Ramiro     Wijbolts             BJJ Team Ede        
     ! 4 !Nick       Dijkstra             Team GFA