skip to content

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 209 dagen
tot de 11e Friese Masters!

 Resultaten meisjes geboren in 2006 t/m 2007 Poule   1 ( 6 )
     ! 1 !Tesfahun   Boogerd              Zuidland-Heenvliet 
 -27 ! 2 !Michelle   Zegerius             Judoschool Veendam 
     ! 3 !Elise      Rustige              Dijkmansport       
     ! 4 !Minke      de Ruiter            Judo Kings         
 Resultaten meisjes geboren in 2006 t/m 2007 Poule   3 ( 4 )
     ! 1 !Lupita     Adema                Top Judo Sneek     
 -32 ! 2 !Sanne      Hartman              Judovereniging Koka
     ! 3 !Sinne      van Loenen           Judo Witmarsum     
 Resultaten meisjes geboren in 2004 t/m 2005 Poule   2 ( 4 )
     ! 1 !Marinke    Rentmeester          Sportschool Geelhoed
 -28 ! 2 !Anouk      Adema                Sportc.Akkermans   
     ! 3 !Maaike     Wiebers              Bos judo           
 Resultaten meisjes geboren in 2004 t/m 2005 Poule   4 ( 8 )
     ! 1 !Lois       Klein                Judovereniging Vos 
 -32 ! 2 !Marinke    Rentmeester          Sportschool Geelhoed
     ! 3 !Milou      Hendriks             JC Grou            
     ! 4 !Susan      Berghuis             Dijkmansport       
 Resultaten meisjes geboren in 2004 t/m 2006 Poule   5 ( 8 )
     ! 1 !Laura      van Rooij            Shoganai           
 -36 ! 2 !Evelien    de Vries             Dijkmansport       
     ! 3 !Anandi     Bomas                Sportschool Poelstra
     ! 4 !Yanna Yu   Kleinhuis            JC Grou            
 Resultaten meisjes geboren in 2004 t/m 2006 Poule   6 ( 8 )
     ! 1 !Cindy      Oost                 Judo Tan-Ren-Jutsu 
 -44 ! 2 !Daphne     de Jong              FMT Budo           
     ! 3 !Luna       Arends               Judo Tan-Ren-Jutsu 
     ! 4 !Lian       Jaspers              Sportc.Akkermans   
 Resultaten meisjes geboren in 2004 t/m 2005 Poule   7 ( 3 )
     ! 1 !
Dilara     Sahin                JudoteamBijsterbosch
 
-54 ! 2 !Agnes      Elzinga              FMT Budo           
     ! 3 !Jente      van Asch            
S.I. Steringa
 Resultaten meisjes geboren in 2001 t/m 2003 Poule   8 ( 5 )
     ! 1 !Indy       Godschalk            Sportschool Geelhoed
 -36 ! 2 !Jeska      de Groot             Kenamju            
     ! 3 !Lisenka    Bomas                Sportschool Poelstra
 Resultaten meisjes geboren in 2001 t/m 2003 Poule   9 ( 8 )
     ! 1 !Isabel     Wiebers              Kenamju            
 -40 ! 2 !Amanda     Lich                 J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Annabel    Weber                BSV Anbergen Drenthe
     ! 4 !Fleur      Boonstra             S.I. Steringa      
 Resultaten meisjes geboren in 2001 t/m 2003 Poule  10 ( 4 )
     ! 1 !Amber      Bolte                SV Kodokan Purmerend
 -44 ! 2 !Marije     Westra               Dijkmansport       
     ! 3 !Ezra       v.d. Krieke          Kenamju            
 Resultaten meisjes geboren in 2001 t/m 2003 Poule  11 ( 5 )
     ! 1 !Iris       Westerhof            Judo Groningen     
 -48 ! 2 !Jikke      Bijker               S.I. Steringa      
     ! 3 !Emma       Nalbat               Dijkmansport       
 Resultaten meisjes geboren in 2001 t/m 2003 Poule  12 ( 5 )
     ! 1 !Emma       de Wal               Judo Groningen     
 -52 ! 2 !Dagmar     van Wonderen         Kenamju            
     ! 3 !Cheyenne   van der Sluis        Dijkmansport       
 Resultaten meisjes geboren in 2001 t/m 2003 Poule  14 ( 4 )
     ! 1 !Kamile     Nalbat               Dijkmansport       
 -57 ! 2 !Maimoena   Hulshof              Dijkmansport       
     ! 3 !Margreet   Groenewoud           Judoschool Hensema 
 Resultaten meisjes geboren in 2001 t/m 2003 Poule  16 ( 3 )
     ! 1 !Josca      de Boer              Sportschool Geelhoed
 -63 ! 2 !Amber      Schuitema            Dijkmansport       
 Resultaten meisjes geboren in 1998 t/m 2000 Poule  13 ( 5 )
     ! 1 !Sacha      Buwalda              Shoganai           
 -52 ! 2 !Suzan      Schoof               JudoteamBijsterbosch
     ! 3 !Madelief   van Wijngaarden      Zuidland-Heenvliet 
 Resultaten meisjes geboren in 1998 t/m 2000 Poule  15 ( 3 )
     ! 1 !Laura      Kreuger              Kenamju            
 -57 ! 2 !Marin      Visser               Dijkmansport       
     ! 3 !Bien       Boerboom             Judo Groningen     
 Resultaten meisjes geboren in 1998 t/m 2000 Poule  17 ( 7 )
     ! 1 !Sanne      Vermeer              Sportschool Poelstra
 -63 ! 2 !Kiara      Mulder               Sportschool Geelhoed
     ! 3 !Kelly      Oetara               J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 4 !Bergstra   Bergstra             S.I. Steringa      
 Resultaten meisjes geboren in 1998 t/m 2000 Poule  19 ( 8 )
     ! 1 !Esme       Nalbat               Dijkmansport       
 +63 ! 2 !Kayleigh   Smit                 Kenamju            
     ! 3 !Larissa    Bultena              Judoschool Veendam 
     ! 4 !Bianca     Bienen               Kenamju            
 Resultaten meisjes geboren in 1991 t/m 1997 Poule  99 ( 5 )
     ! 1 !Paula      Borgonje             Shoganai           
 -63 ! 2 !Mareile    Post                 Sakura Apeldoorn   
     ! 3 !Wies       Achtereekte          JudoteamBijsterbosch
 Resultaten jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule  20 ( 8 )
     ! 1 !Nick       Bruijnzeel           Zuidland-Heenvliet 
 -27 ! 2 !Finn       van Rooijen          Top Judo Sneek     
     ! 3 !Rocco      van Rooij            Shoganai           
     ! 4 !Brian      Smid                 Judo Kings         
 Resultaten jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule  22 ( 9 )
     ! 1 !Luca       Verheije             Sportschool Geelhoed
 -30 ! 2 !Thijmen    van der Bom          Zuidland-Heenvliet 
     ! 3 !Omar       Rokic                Sportc.Akkermans   
     ! 4 !Hielke     de Wit               Van Hurck          
 Resultaten jongens geboren in 2006 t/m 2007 Poule  24 ( 3 )
     ! 1 !Redmer     Duiker               S.I. Steringa      
 -34 ! 2 !Alsajad    Neimi                sportschool de Leeuw
     ! 3 !Wietse     Visser               Judovereniging Koka
 Resultaten jongens geboren in 2005 t/m 2006 Poule  26 (12 )
     ! 1 !Melvin     Struijk              J.v.Zempo/J.I.Noord
 -38 ! 2 !Nils       Baalmans             S.I. Steringa      
     ! 3 !Ralph      Steijn               Shoganai           
     ! 4 !Rico       Adema                Top Judo Sneek     
 Resultaten jongens geboren in 2004 t/m 2005 Poule  21 ( 4 )
     ! 1 !Mark       Klokman              Judo Kings         
 -27 ! 2 !Jelle doed van Netten           Sportc.Akkermans   
     ! 3 !Sil        Velstra              FMT Budo           
 Resultaten jongens geboren in 2004 t/m 2005 Poule  23 ( 6 )
     ! 1 !Esben      Poelstra             Sportschool Poelstra
 -30 ! 2 !Marc       Klokman              Judo Kings         
     ! 3 !Sil        Velstra              FMT Budo           
     ! 4 !Luca       Jasper               FMT Budo           
 Resultaten jongens geboren in 2004 t/m 2005 Poule  25 (15 )
     ! 1 !Quinten    van der Veen         Judo Kings         
 -34 ! 2 !Jamie      Pitstra              HABC Dun Hong      
     ! 3 !Wesley     Smid                 Judo Kings         
     ! 4 !Quinten    Steringa             S.I. Steringa      
 Resultaten jongens geboren in 2004 t/m 2004 Poule  27 ( 9 )
     ! 1 !Troy       van der Veen         Judo Kings         
 -38 ! 2 !Twan       Cremer               Judoschool Haagsma 
     ! 3 !Tjeerd     Pasma                FMT Budo           
     ! 4 !Senne      van Wijngaarden      Zuidland-Heenvliet 
 Resultaten jongens geboren in 2004 t/m 2005 Poule  28 ( 8 )
     ! 1 !Mathijs    Pietersma            Judoschool Hensema 
 -42 ! 2 !Giel       Dol                  Judo Witmarsum     
     ! 3 !Thijmen    Brust                Tachi Beilen       
     ! 4 !Raychen    Kastaneer            Judoschool Hensema 
 Resultaten jongens geboren in 2004 t/m 2006 Poule  29 ( 5 )
     ! 1 !Sven       van Oostrum          Judoschool Veendam 
 -50 ! 2 !Colin      Dittmar              Shoganai           
     ! 3 !Joran      Zantingh             Budover. Hoogeveen 
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  30 ( 9 )
     ! 1 !Samir      van Stade            Kenamju            
 -34 ! 2 !Ruben      de Wal               Judo Groningen     
     ! 3 !Bruce      Warners              Kenamju            
     ! 4 !Jasper     Heidelberg           Kenamju            
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  31 ( 7 )
     ! 1 !Huub       van Kammen           Judo Groningen     
 -38 ! 2 !Bram       Stellingwerf         Zuidland-Heenvliet 
     ! 3 !Thomas     de Lange             Shoganai           
     ! 4 !Kay        Nuij                 Zuidland-Heenvliet 
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  32 (17 )
     ! 1 !Naut       v. Dam               Kenamju            
 -42 ! 2 !Jur        Deurloo              S.I. Steringa      
     ! 3 !Lars       van Oostrum          Judoschool Veendam 
     ! 4 !Tim        Visser               Kenamju            
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  33 (17 )
     ! 1 !Jurrien    Kugel                J.v.Zempo/J.I.Noord
 -46 ! 2 !Mik        Flik                 Judo Groningen     
     ! 3 !Moreno     Felida               Sportschool Poelstra
     ! 4 !Owen       Wiehink              J.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  35 ( 8 )
     ! 1 !Hessels    Nicolai              S.I. Steringa      
 -50 ! 2 !Silvan     Bulthuis             J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Salomon    Oostra               Judo Groningen     
     ! 4 !Sem        Kroeger              Judoschool Hensema 
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  36 (19 )
     ! 1 !Owen       van Braam            SV Kodokan Purmerend
 -55 ! 2 !Max        Benthem              J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Marcel     Luimstra             Judoschool Hensema 
     ! 4 !Jeffrey    v. Westerhoven       Kenamju            
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  38 ( 7 )
     ! 1 !Redmer     Nicolai              S.I. Steringa      
 -60 ! 2 !Jelmer     Boertien             BSV Anbergen Drenthe
     ! 3 !Jhon Deivy de Waard             JudoteamBijsterbosch
     ! 4 !Karsten    Lich                 J.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  40 ( 6 )
     ! 1 !Jasper     Jager                Judo Groningen     
 -66 ! 2 !Duco       Westerdijk           J.v.Zempo/J.I.Noord
     ! 3 !Martijn    Visser               Judoschool Hensema 
     ! 4 !Jeffrey    Bouwes               Grootegast Judo.Ver
 Resultaten jongens geboren in 2001 t/m 2003 Poule  43 ( 3 )
     ! 1 !Bram       vd Elst              Dijkmansport       
 -81 ! 2 !Wessel     Cornelisse           JudoteamBijsterbosch
     ! 3 !Almar      Van der Wekken       Budover. Hoogeveen 
 Resultaten jongens geboren in 1998 t/m 2000 Poule  34 ( 6 )
     ! 1 !Marco      de Bruin             Kenamju            
 -48 ! 2 !Kelte      van der Veen         Judo Groningen     
     ! 3 !Wouter     Sijsma               S.I. Steringa      
     ! 4 !Coen       Waardenburg          J.v.Zempo/J.I.Noord
 Resultaten jongens geboren in 1998 t/m 2000 Poule  37 ( 7 )
     ! 1 !Thomas     van Mourik           Shoganai           
 -55 ! 2 !Mart       Everts               Judo Groningen     
     ! 3 !Huub       Raspe                BVHS               
     ! 4 !Jenz       Bottema              Judoschool Hensema 
 Resultaten jongens geboren in 1998 t/m 2000 Poule  39 (15 )
     ! 1 !Youri      van Velthuijsen      SV Kodokan Purmerend
 -60 ! 2 !Jesse      Koopmans             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Geert jan  van Zwieten          S.I. Steringa      
     ! 4 !Jordi      van Tongeren         Judo Groningen     
 Resultaten jongens geboren in 1998 t/m 2000 Poule  41 (10 )
     ! 1 !Mike       Durge                Kenamju            
 -66 ! 2 !Sil        Klaasboer            JudoteamBijsterbosch
     ! 3 !Roy        Aeilkema             Judoschool Veendam 
     ! 4 !Sam        IJzerman             Judoschool Oord    
 Resultaten jongens geboren in 1998 t/m 2000 Poule  44 (20 )
     ! 1 !Reinder    Veldman              Dijkmansport       
 -76 ! 2 !Duco       Krijvenaar           Kenamju            
     ! 3 !Bart       Schiphof             Judo Groningen     
     ! 4 !Joris      Hoedeman             Kenamju            
 Resultaten jongens geboren in 1998 t/m 2000 Poule  46 ( 6 )
     ! 1 !Tom        Boneschansker        Judo Groningen     
 -90 ! 2 !Robin      Kalsbeek             Sportschool Poelstra
     ! 3 !Jelle      Kuijpers             Kenamju            
     ! 4 !Romke      van der Veen         JudoteamBijsterbosch
 Resultaten jongens geboren in 1971 t/m 1997 Poule  42 ( 9 )
     ! 1 !Thom       Schoof               JudoteamBijsterbosch
 -66 ! 2 !Pim        Graafland            sportcen Graafland 
     ! 3 !Leroy      Schuijers            BSV Anbergen Drenthe
     ! 4 !Jacob      Koornstra            Sportschool Poelstra
 Resultaten jongens geboren in 1971 t/m 1997 Poule  45 ( 8 )
     ! 1 !Glenn      Dijkstra             Sportschool Poelstra
 -73 ! 2 !Klaas      Veld                 JudoteamBijsterbosch
     ! 3 !Jesse      Krekelaar            Grootegast Judo.Ver
     ! 4 !Erik       Veldman              Shoganai           
 Resultaten jongens geboren in 1971 t/m 1997 Poule  47 ( 8 )
     ! 1 !Oliver     Kieviet              Judo Yushi         
 -81 ! 2 !Michel     Blaauwgeers          Yoko-Suma          
     ! 3 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
     ! 4 !Robin      Ribbink              Sakura Apeldoorn   
 Resultaten jongens geboren in 1971 t/m 1997 Poule  48 (10 )
     ! 1 !Rick       Nieters              Judovereniging Vos 
 -90 ! 2 !Roberto    van der Wall         Sportschool Poelstra
     ! 3 !Reinier    de Vries             Sportschool Poelstra
     ! 4 !Stefan     Sulkers              Shoganai