skip to content

Inschrijven

Gesloten, max. aantal deelnemers bereikt.

Sponsor ons via

“SponsorKliks,

VriendenLoterij

Deel deze pagina


Bezoekers

free counters

Aftellen...

Nog 182 dagen
tot de 13e Friese Masters!

 Resultaten meisjes  geboren in 1986 t/m 1997 Poule   1 ( 4 )
     ! 1 !Sandra     de Hoop              JV Grootegast      
 -60 ! 2 !Sanne      Vermeer              Sportschool Poelstra
     ! 3 !Pascal     Netzer               Sportschool Poelstra
     ! 4 !
 Resultaten meisjes  geboren in 1961 t/m 1997 Poule   6 ( 2 )
     ! 1 !Gepke      Koopman              SI Edwin Steringa  
 -82 ! 2 !Annita     Drent                JC Kollum          
     ! 3 !
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1978 t/m 1997 Poule   5 ( 7 )
     ! 1 !Martijn    de Groot             Sportschool Poelstra
 +81 ! 2 !Jorn       Oosterink            GSBV DeMattekloppers
     ! 3 !Cas        van Noort            GSBV DeMattekloppers
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1967 t/m 1997 Poule   2 ( 4 )
     ! 1 !Danny      Drent                SI Edwin Steringa  
 -60 ! 2 !Jesse      Krekelaar            Sportschool Poelstra
     ! 3 !Jacob      Koornstra            Sportschool Poelstra
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1967 t/m 1997 Poule   3 ( 4 )
     ! 1 !Albert     Westerhof            JV Grootegast      
 -66 ! 2 !Sebastiaan Munter               Sportschool De Lange
     ! 3 !Glenn      Dijkstra             Sportschool Poelstra
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1967 t/m 1997 Poule   4 ( 6 )
     ! 1 !Stefan     Greuter              Judoschool Hensema 
 -73 ! 2 !Johan      v.d. Werk            Fusionfight/UCT Gr.
     ! 3 !Dries      Poelstra             Sportschool Poelstra
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1967 t/m 1997 Poule   8 ( 4 )
     ! 1 !Robert     van der Wal          Sportschool Poelstra
 -81 ! 2 !Marnix     Platje               Fusionfight/UCT Gr.
     ! 3 !Tjalling   van Veen             JC Kollum          
     ! 4 !
 Resultaten jongens  geboren in 1952 t/m 1977 Poule   7 ( 3 )
     ! 1 !Robert     van Voorst           Sportschool Poelstra
 +81 ! 2 !Floor      van der Wal          Sportschool Poelstra
     ! 3 !Fred       van Espelo           JV Grootegast      
     ! 4 !